درباره ما

  شرکت نیرو قطعه پارس آیریک

  شرکت نیرو قطعه پارس آیریک

شرکت نوین صنعت برق پارس آیریک  در سال 1382 فعالیت خود را با نام صنعتی نیرو قطعه شروع کرد. گروه صنعتی نیرو قطعه با استفاده از اطلاعات فنی کارشناسان طراحی صنعتی و افراد با تجربه در صنعت برق و با در اختیار داشتن دستگاه های تولید پیشرفته اقدام به طراحی و تولید یراق آلات به خصوص در بخش توزیع انرژی الکتریکی نموده است. مدیریت ، کارشناسان و پرسنل این گروه با توجه به مسئولیتی که احساس می نمایند تاکنون توانسته اند علاوه بر ایجاد رضایتمندی بین مشتریان محترم ، بیشترین توجه را در راستای استفاده بهینه از نقطه نظرات و پیشنهادهای اصلاحی آنها بعمل آورند.
این گروه علاوه بر طراحی و تولید یراق آلات در جهت بازاریابی محصولات شرکتهای معتبر تولیدی در سطح کشور اقدام نموده است.این شرکت به منظورتأمین نیاز بخشهای صنعتی کشور بویژه در صنعت برق، نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی از سال 1394 با نام رسمی نوین صنعت برق پارس آیریک، فعالیت خود را ادامه و به عضویت تأمین کنندگان تشخیص صلاحیت شده برای خرید تجهیزات شرکت توزیع برق شهرستان و شرکت توزیع برق استان اصفهان در آمده است.

پخش ویدیو

  موضوع فعالیت

الویت اصلی این شرکت تولید انواع یراق آلات شبکه های توزیع برق می باشد ، همچنین جهت رفع نیاز پیمانکاران فعال در زمینه توزیع برق موفق به کسب چندین نمایندگی انحصاری جهت فعالیت بازرگانی خود شده  است.

فهرست